MÖBLER / Bord / Skrivbord 12213478
nr 1221 3478
Skrivbord
rokokostil, mässingsdekor, intarsia. Längd: 92 cm. Djup: 66cm. Höjd: 78-98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:18:42
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr